Niech żyje Bal!

Opublikowano: 2017-12-23 18:51:16

Kochani!
Pragniemy Was zaprosić po raz kolejny, do wspólnej tanecznej zabawy, tym razem w klimacie lat osiemdziesiątych! Kolorowy parkiet, kasety, znane przeboje, bitwy taneczne pomogą nam poczuć się jak na prawdziwej dyskotece z tamtych lat.
Jak zwykle impreza będzie miała charakter charytatywny. Wejściówka min 20 zł/ os. Pieniądze zostaną przekazane na cele misyjne w Panamie. Zachęcamy też do przyniesienia czegoś na ząb lub innej formy pomocy w przygotowaniu wydarzenia. Zapisy w linku poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/1HZZf3L4cgQEAg1k7GS7BpNzy8ruRDoGho9chpDxotRU/edit

Pamiętajcie, że na imprezie tematycznej nie może zabraknąć odpowiedniej stylizacji! Dlatego zamieszczamy kilka pomocnych wskazówek. Fryzury tamtych lat były dosyć mocno wybujałe. Na głowie panowała burza loków, modne były duże frotki, kucyki na boku, czasami także noszono materiałowe opaski. Usta w intensywnym odcieniu czerwieni czy pomarańczowego były warunkiem koniecznym. Powieki też były dosyć mocno pomalowane. Modne były neonowe kolory, mocno rzucające się w oczy, wzorzyste koszule i koronki, koronkowe rękawiczki, koronkowe gorsety, koronkowe legginsy, koronkowe sukienki - wprawdzie wszystko mogło być z koronki. Dżinsowe kurtki, spodnie marmurki i przetarcia to był hit. Spodnie były dosyć krótkie, bo mniej więcej przed kostki, czasami też podwijano nogawki. Nadruk Myszki Miki był jednym z największych trendów na koszulkach i bluzach. Liczymy na Waszą kreatywność! :)


Miejsce: Aula Szkoły Podstawowej, przy ul. Głogowskiej 92
Dnia: 13.01.2018
Godzina: 19:00

Gorąco wszystkich zapraszamy. Nie zwlekajcie z zapisami, wytańczmy wspólnie lata 80.! 
Organizatorzy: DMAP Jordan i DA Morasko