ŚDM Lizbona 2023 | Zapisy

Opublikowano: 2023-02-27 12:30:51

Zapraszamy do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży. Światowe Dni Młodzieży, to spotkania Młodych zapoczątkowane przez św. Jana Pawła II w 1985 roku.

Podczas wyprawy do tego wyjątkowego kraju weźmiemy udział w tygodniowym programie Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Dodatkowo nawiedzimy takie miejsca jak: Fatima, Nazare, Cabo de Roca oraz spędzimy kilka dni na południu Portugalii w regionie Algarve (zwiedzając wybrzeże od Przylądku św. Wincentego, przez Sagres, Lagosz, Portimao aż do Faro).

Przewidywany termin wyjazdu: 29 lipca - 11 sierpnia 2023 roku (Uwaga! Termin może ulec drobnej korekcie w przypadku zmiany transportu z autokarowego na lotniczy).

Uczestnicy: Młodzież między 15 - 30 rokiem życia. Młodzież poniżej 18 roku życia tylko z pełnoletnim opiekunem. Dorośli powyżej 30 roku życia tylko jako opiekunowie niepełnoletnich. Osoby Duchowne i Konsekrowane bez ograniczeń wiekowych jako duchowi opiekunowie Młodych. Udział dla Młodych i Studentów Archidiecezji Poznańskiej.

Liczba miejsc ograniczona! Minimalna liczba uczestników to 45 osób. Maksymalna to 50 osób. Zapisy do wyczerpania miejsc lub najpóźniej do dnia 31 maja 2023. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie https://jordaninportugal.pl/zarejestruj-sie/