ESM we Wrocławiu

Opublikowano: 2019-11-04 15:04:55

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i Kolejami Wielkopolskimi organizuje przejazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży (ESM) we Wrocławiu. Opis i szczegółowe informacje na temat ESM i rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie www.taize.fr. W celu umożliwienia wzięcia udziału w spotkaniu przygotowaliśmy przejazd dla osób indywidualnych lub dla grup zorganizowanych z poszczególnych miejsc transportem kolejowym.

Organizacja przejazdu

  • Przejazd z Poznania do Wrocławia 28 grudnia 2019r.: Msza Święta posłania z ks. Biskupem o godz. 5:30, wyjazd z dworca kolejowego Poznań Główny o godz. 07:05, Kościan o godz. 07:39, Leszno o godz. 08:11, Rawicz o godz. 08:40. Dojazd do stacji Wrocław Główny o godz. 09:25. Po przyjeździe do Wrocławia należy udać się do miejsca rejestracji zgodnie ze wskazaniami organizatorów ESM we Wrocławiu.
  • Przejazd z Wrocławia do Poznania 1 stycznia 2020r.: wyjazd z: Dworzec Kolejowy Wrocław Główny o godz. 14:14, Rawicz o godz. 14:52, Leszno o godz. 15:21, Kościan o godz. 15:58. Przyjazd do Poznań Główny o godz. 16:42.

Przebieg zgłoszenia na ESM i przejazd kolejowy

  • Krok 1 – wejdź na stronę www.taize.fr/pl w zakładkę Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu i zgodnie ze wskazówkami jako osoba indywidulana lub przedstawiciel grupy zgłoś swój udział lub udział organizowanej przez Ciebie grupy. Następnie postępuj zgodnie ze wskazaniami organizatorów spotkania.
  • Krok 2 – zarejestruj się na pociąg. Rejestracja wymaga podania swoich danych osobowych zgodnie z ustaleniami RODO. Podczas rejestracji należy podać numer grupy, który otrzymałeś podczas rejestracji w systemie organizatorów spotkania we Wrocławiu. Uwaga! Dokładnie uzupełniaj dane!
  • Krok 3 – Na podanego mejla otrzymasz potwierdzenie rejestracji na przejazd. W mejlu otrzymasz numer konta i tytuł płatności za przejazd. Rejestracja na pociąg jest ważna w momencie zaksięgowania przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej wpłaty. Płatność należy uiścić jednorazowo w ciągu tygodnia od rejestracji, ale nie później niż do 20 grudnia 2019r. W przeciwnym razie rejestracja zostaje usunięta.
  • Krok 4 – jeżeli poprawnie uzupełniłeś dane oraz uiściłeś opłatę, to do 22 grudnia 2019r otrzymasz informację mejlową od Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej o programie wyjazdu (Eucharystia przed wyjazdem, procedura przejazdu).

Formularz rejestracyjny na przejazd do Wrocławia

FAQ

1. Kto może się zapisać? Każdy, kto przejdzie przez proces rejestracyjny organizatorów ESM Wrocław na stronie www.taize.fr 
2. Warunki rezygnacji? Osoba zgłoszona, która potwierdziła swój udział poprzez rejestracje i uiszczenie opłaty nie ma możliwości formalnej rezygnacji. 
3. Co należy zabrać ze sobą? W tej kwestii należy śledzić stronę organizatorów spotkania we Wrocławiu i przesyłane wiadomości mejlowe.
4. Inne pytania prosimy kierować na adres kontaktowy: arek.szady@archpoznan.pl

Partnerzy: