ESM w Madrycie: zaproszenie.

Opublikowano: 2018-10-14 16:11:19

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej organizuje pielgrzymkę na Europejskie Spotkanie Młodzieży w Madrycie.

Opis i szczegółowe informacje na temat ESM można znaleźć na stronie www.taize.fr

W celu umożliwienia wzięcia udziału w spotkaniu przygotowaliśmy propozycje transportu dla osób indywidualnych lub dla grup zorganizowanych:

 1. Wolontariusze: wyjazd z Poznania 25.12.2018r. o godz. 01:00. Przejazd bezpośredni do Madrytu. Powrót po zakończonym spotkaniu z 9 godzinnym postojem w Ars we Francji. Przewidywany przyjazd do Poznania 3 stycznia 2019r. w godzinach porannych.
 2. Uczestnicy: wyjazd z Poznania 26.12.2018r. w godzinach wieczornych. Przejazd z postojem w Paryżu we Francji (9 godzinna pauza i czas na indywidualne zwiedzanie miasta). Powrót po zakończonym spotkaniu z 9 godzinnym postojem w Ars we Francji. Przewidywany przyjazd do Poznania 3 stycznia 2019r. w godzinach porannych.

 

Cena wyjazdu dla wolontariuszy i uczestników wynosi :

 1. 670 PLN płatne na konto przed wyjazdem do 3 grudnia 2018r. Obejmuje:
  1. Transport autokarami
  2. ubezpieczenie KL do 15000 EUR, nnw do 15000 zł, bagaż do 1000 zł (bez rzeczy wartościowych)
  3. fundusz gwarancyjny
 2. 55 Euro płatne po przyjeździe na miejsce organizatorom spotkania.

Jak się zgłosić na ESM i na przejazd autokarowy?

 • Krok 1 – wejdź na stronę www.taize.fr/pl w zakładkę Europejskie Spotkanie Młodych w Madrycie i zgodnie ze wskazówkami jako osoba indywidulana lub przedstawiciel zgłoś swój udział lub udział organizowanej przez Ciebie grupy. Następnie postępuj zgodnie ze wskazaniami organizatorów spotkania.
 • Krok 2 – zarejestruj się na autokar. Rejestracja wymaga podania swoich danych osobowych zgodnie z ustaleniami RODO, dlatego też każda osoba rejestruje się na autokar indywidualnie.  Podczas rejestracji należy podać numer grupy, który otrzymałeś podczas rejestracji w systemie organizatorów spotkania w Madrycie. W uwagach - jeśli jest taka konieczność - należy wpisać proponowaną osobę, z którą chcesz siedzieć w autokarze. Uwaga! Dokładnie uzupełnij swoje dane!
 • Krok 3 – Na podanego mejla otrzymasz potwierdzenie rejestracji na przejazd. W mejlu otrzymasz numer konta i tytuł płatności za przejazd i ubezpieczenie. Rejestracja na autokar jest ważna w momencie zaksięgowania przez Duszpasterstwo wpłaty. Płatność należy uiścić jednorazowo w ciągu tygodnia od rejestracji, ale nie później niż po 3 grudnia 2018r. W przeciwnym razie rejestracja zostaje usunięta.
 • Krok 4 – jeżeli poprawnie uzupełniłeś dane oraz uiściłeś opłatę, to do 10 grudnia 2018r otrzymasz informację mejlową od Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej o programie wyjazdu (Eucharystia przed wyjazdem, godzina wyjazdu, miejsce wyjazdu, godziny powrotu, rozkład miejsc w autokarach) lub w przypadku zbyt małej ilości osób chętnych o odwołaniu organizowanego wyjazdu.

Formularz rejestracyjny na przejazd do Madrytu

 

Adres kontaktowy: dmjordan.madryt@gmail.com

 

FAQ:

 1. Kto może się zapisać? Każdy, kto przejdzie przez proces rejestracyjny organizatorów ESM Madryt na stronie www.taize.fr
 2. Warunki rezygnacji? Osoba zgłoszona, która potwierdziła swój udział poprzez uiszczenie opłaty za: transport, ubezpieczenie i fundusz gwarancyjny zrezygnuje do 3 grudnia 2018 i poinformuje o tym DMAP otrzyma zwrot wpłaconych pieniędzy minus koszty operacji bankowych. Po trzecim grudnia osoby rezygnujące muszą liczyć się z utratą całości lub części wpłaconych pieniędzy. Każda sytuacja będzie rozpatrywana indywidualnie. Jeżeli osoba zarejestrowała się, ale nie potwierdziła udziału poprzez wpłatę na konto, zostaje automatycznie skreślona z listy uczestników i nie ponosi żadnych konsekwencji.
 3. Czy trzeba mieć kartę EKUZ? Tak. Należy mieć kartę EKUZ.
 4. Co należy zabrać ze sobą? W tej kwestii należy śledzić stronę organizatorów spotkania w Madrycie i przesyłane wiadomości mejlowe. Można mieć dwa bagaże: podręczny na pokład autokaru (niewielki plecak) i walizkę lub torbę do luku bagażowego, która nie może przekraczać 20 kg.