Jak służysz Panu?

Maraton Biblijny

Opublikowano: 2017-04-06 14:21:31

W dniach od 23 kwietnia do 14 maja 2017 roku w parafiach Archidiecezji Poznańskiej odbędzie się XIII Maraton Biblijny. Tradycyjnie Księgi Pisma Świętego zostały podzielone na 5 minutowe fragmenty, które będą czytane przez osoby zapisane w parafii. 

DZIEN

MIEJSCE

KSIEGI

poniedziałek 24.04

św. Józefa Oblubieńca NMP
ul. Lipowa 10 64-600 Oborniki

II Kronik, Ezdrasza, I List Jana, II List Jana, III List Jana, List Judy

     

wtorek 25.04

Matki Boskiej Bolesnej
Głogowska 97 60-265 Poznań

Ozeasza, List do Galatów, List do Efezjan, Dzieje Apostolskie

     

środa 26.04

Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach
osiedle Leśne 5, 62-028 Koziegłowy

Liczb, List do Rzymian

     

czwartek 27.04

Ducha Świętego w Kościanie
Plac Niezłomnych 1

Powtórzonego Prawa,List do Filipian,List do Kolosan,I List do Tesaloniczan, II List do Tesaloniczan, I List doTymoteusza, II List doTymoteusza

     

piątek 28.04

św. Stanisława Kostki
Poznań, ul. Rejtana 8, 60-653 Poznań

Jozuego,Sędziów, Przysłów

     

sobota 29.04

Chrystusa Sługi
Poznań, Palacza 7

I Księga Samuela, II Księga Samuela,I Księga Królów

     

niedziela 30.04

M.B. Królowej Korony Polski
61-321 Poznań ul. Jarosławska 5

II Królów, I Kronik

     

poniedziałek 01.05

Narodzenia NMP,
63-004 Tulce Pocztowa 1

Joba, Daniela

     

wtorek 02.05

 

WOLNE

     

środa 03.05

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Jażdżewskiego 6 63-000 Środa Wlkp.

Nehemiasza, I Machabejska, Mądrości

     

czwartek 04.05

Wszystkich Świętych
Poznańska 92 62-080 Tarnowo Podgórne

Estery, Rut, Lamentacji, Ewangelia wg Łukasza, List do Tytusa, List do Filemona

     

piątek 05.05

Matki Bożej Pocieszenia i Św. Stanisława bp
ul. Kapłańska 12 64-500 Szamotuły

Wyjścia, List do Hebrajczyków, List Jakuba, I List Piotra, II List Piotra

     

sobota 06.05

Chrystusa Jedynego Zbawiciela
os. Mielżyńskiego 1a 62-020 Swarzędz

II Machabejska, Tobita, Judyty, Ew. wg. Marka

     

niedziela 07.05

Parafi pw. św. Augustyna
Czapury ul, Poznańska 74

Syracha, Barucha, Joela, Amosa

     

poniedziałek 08.05

Parafia NMP Wniebowziętej
ul. Kościelna 1 64-000 Kościan

Izajasza, Abdiasza, Jonasza, Micheasza, Nahuma

     

wtorek 09.05

Matki Bożej Częstochowskiej
Ul. Naramowicka 156 61-619 Poznań

Jeremiasza

     

środa 10.05

Św. Barbary
Pl. E. Bojanowskiego 8, 62-030 Luboń

Ezehiela

     

czwartek 11.05

Świętej Trójcy
ul. 28 Czerwca 1956 r., nr 328

Koheleta, Pieśni nad Pieśniami, Habakuka, Sofoniasza, Aggeusza, Zachariasza, Malachiasza, Ewangelia wg Jana

     

piątek 12.05

Nawrócenia św. Pawła
os. Piastowskie 79 Poznań

Rodzaju

     

sobota 13.05

Zmartwychwstania Pańskiego
ul. Dąbrówki 4 61-501 Poznań

Kapłańska, I List do Koryntian, II List do Koryntian, Apokalipsa Jana

     

niedziela 14.05

Św. App. Piotra i Pawła w Obrzycku
Kościelna 10, 64-520 Obrzycko

Psalmów

 

Partnerzy: