Spotkajmy się przed ŚDM!

Opublikowano: 2016-05-12 12:40:12

Jedziesz z nami do Krakowa, przyjedź wcześniej do Żydowa!

Zapisałeś się do Krakowa? Jeszcze nie zdecydowałeś czy pojedziesz? Byłeś kiedykolwiek na ŚDM? Spotkajmy się wszyscy razem na INTERGRANCJI w podpoznańskiej parafii św. Mikołaja w Żydowie. Bądź razem z innymi pielgrzymami w sobotę 21 maja. Zapraszamy od godziny 12.00. W programie m. in.: spotkania w grupach, posiłek, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia (godzina 16.30), wielbienie, świadectwa z poprzednich Światowych Dni Młodzieży oraz koncert hymnów ŚDM. Koniec przewidywany jest na godzinę 19.30.
Masz jeszcze wątpliwości? Szybko odpowiadamy na pytania, które pewnie sobie zaczynasz zadawać: 

czy to mnie coś kosztuje?

Trochę czasu, chęci, zaangażowania i... 5 zł na zupę! :)

jak ja tam dojadę?

Najlepiej zorganizuj grupę i transport dla Was. Możecie skorzystać z autobusu ZTM nr 834 (rozkład), który odjeżdza z pętli Ogrody w Poznaniu i jedzie do Żydowa około godziny. Istnieje też możliwość spaceru ze stacji kolejowej Rokietnica (modlimy się o dobrą pogodę). 
Jeśli będziesz przed południem niczym się nie przejmuj - będziemy mieli więcej czasu, żeby się poznać!

no ale po co?

Ważne żebyśmy się poznali przed spotkaniem w Krakowie - każdy poznany człowiek to źródło nowych inspiracji, nowe znajomości, kontakty. Nie zmarnuj tej szansy. Dodatkowo będziemy również wyjaśniać kwestie organizacyjne związane z wyjazdem, jak również samą organizacją dni w Krakowie.

muszę się zapisać?

Daj znać, że przyjedziesz abyśmy mogli się lepiej przygotować na przyjęcie Ciebie i Twojej grupy. Napisz skąd jesteście i ilu Was będzie magda.szulta@poznan.ksm.org.pl

gdzie to właściwie jest? :o

Parafia św. Mikołaja w Żydowie niedaleko Rokietnicy www.parafiazydowo.archpoznan.pl

Teraz dołącz do wydarzenia i zaproś swoich znajomych!

#21maja #intergracjaprzedŚDM #MikolajZydowo